Ogłoszenia na 30. Niedzielę zw., 24.10.2021r.

1.      Dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną, a po Mszach Świętych zbieramy ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.

2.      W środę jak zwyklenowenna do Niepokalanego Serca Maryiw łączności ze Mszą Św. o g. 18:00.

3.      W czwartek świętośw. apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4.      Grupę Modlitewną zapraszamy na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy Św. na probostwo.

5.      W sobotę 30 października dodatkowa spowiedź św. rano od g. 9.00 do 10.00 i po południu g.17.00 – 18.00.

6.      W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Rocznicę Poświęcenia naszego kościoła.

7.      Nabożeństwa różańcowe w ostatnim tygodniu października: dla dzieci i młodzieży z Komunią Świętą o g. 16.30, dla pozostałych o g. 17.30, a w niedzielę o g. 16.30. W czasie różańca okazja do spowiedzi.

8.    Uroczystość Wszystkich Świętych w tym roku przypada w Poniedziałek. Msze Św. w kościele według porządku niedzielnego. Na cmentarzu komunalnym Procesja za zmarłych o g. 13.00, a po niej Msza Św.w Domu Pogrzebowym, a nie przy Krzyżu.Zachęcamy do indywidualnego nawiedzania cmentarzy.

9.      Msza św. w intencji zmarłych naszych parafian, którzy odeszli w minionym roku zostanie odprawiona tradycyjnie 2 listopada, tj. wtorek o g.18.00.

10.Od 01 do 08 listopada za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych możemy codziennie dostąpić odpustu zupełnego, za jedną duszę w czyśćcu. Warunek: stan łaski uświęcającej i wolność od przywiązania do grzechu.

11.Listopad jest szczególnym czasem modlitwy za zmarłych. Wymienianki jednorazoweprosimy wrzucać do skrzynki znajdującej się przy ołtarzu do środy 10 listopada lub w ciągu dnia do skarbony remontowej. Modlitwa różańcowa w intencji tych zmarłych o g. 17:30. Wymienianki roczne składamy w biurze parafialnym – w intencji tych zmarłych w każdy pierwszy piątek odmawiamy różaniec i sprawujemy Eucharystię.

12.Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie Parafii oraz za ofiary złożone na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia w wysokości 1.464,08 zł.

13.Jak zwykle po Mszy Św. polecamy prasę katolicką. Zapraszamy też na naszą parafialną stronę internetową: www.nsmmiedzychod.pl i Facebooka.

14.Na dzisiejszą niedzielę i cały tydzień życzymy Parafianom i Gościom Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże!

15.W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Zygmunt  Opas z ul. Powstańców Wlkp.; śp. Andrzej Gorgiel z Gorzycka Starego, śp. Edward Czajkowski z ul. Konopnickiej, którego pogrzeb będzie we wtorek i śp. Ewa Sałata z Głażewa, której pogrzeb będzie w środę. Wieczny odpoczynek

 

Dzisiaj jest

wtorek,
26 października 2021

(299. dzień roku)

Święta

Wtorek, XXX Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni